Tunne aktivisti

“Tunne aktivisti” on Eesti Noorteühenduste Liidu Noorte Osaluse Fondist loodud projekt, mille eesmärk on anda läbi kogemuslugude noortele ajend tegutsemaks oma unistuste suunas.

Projektist

Paljud meist ihaldavad olla edukad oma ettevõtmistes ning leida midagi, mis paneb neil silmad särama. Teinekord võib tee selleni olla päris pikk ja raske, eriti praeguses maailmas, kus valikuid on nii palju. Vahepeal piisab kellegi heast sõnast või inspireeriva loo kuulamisest, et astuda samm edasi. Ettevõtlusnädala valguses tegime kuueosalise videosarja vingetest kogemuslugudest. Videote eesmärk on inspireerida noori olema ettevõtlikud, pakkuda neile praktilisi juhtnööre ja samas anda teadmisi ka muudel olulistel teemadel, millele tasuks tähelepanu pöörata ettevõtjaks või ettevõtlikuks olemisel.

Videod on filminud Kaur Kasemaa.

Heiko Leesment
"Kuidas muusika viis 112 tööle”

Johann Saamann
"Lootusetusest sündis põnev karjääripööre”

Karoliine Aus
"Katseta erinevaid valdkondi ja võimalusi juba noorena"

Laura Jõe
"Kuidas üks ei keela teist”

Sandra Peegel
"Mõtle läbi, kellele soovid silma jääda”

Triin Timm
"Kolm võtmekest, mis muudavad su elu”

Töölehed

Projekti käigus valminud töölehed sobivad nii videote kõrvale täitmiseks kui eraldiseisvana, kas iseseisvalt või koos oma noortegrupiga. Nii töölehed kui videod on vabalt kasutamiseks, aga oleme tänulikud kui jagate Instagramis seda ka meiega @tunnefest või #meietunneme!

Töölehe allalaadimiseks kliki kastil.