Vanalinna üritustesari

Kogukonnafestival, mille eesmärk on tuua kohalikud ja turistid tutvuma Pärnu Rüütli tänavaga – selle arhitektuuri, kultuuri ja igapäevaeluga.

Üritused toimuvad 10.07 | 16.10 | 11.12

Üritustesarjast lähemalt

Kõik algas 2017. aastal, kui Eesti moe poe Siluett pere arvas, et võiks tuua kodukoha vanalinna tänavatele rohkem melu ja inimesed seda kanti taasavastama. 

2020. aastal võttis MTÜ Tunne korralduse üle. Vanalinna üritustesari on kogukonnafestival, mille eesmärk on tuua kohalikud ja turistid tutvuma oma kodukoha peatänavaga – selle arhitektuuri, kultuuri ja igapäevaeluga. Esialgu tulevad inimesed ühele üritusele, ent meie soov on panna teid Pärnu vanalinna armuma, et oleks põhjust ka tagasi tulla!

Üritust rahastavad Pärnu linn ja kohalikud ettevõtjad.

Vanalinna üritused toimuvad 2021. aastal, kui just piirangud seda märgatavalt ei mõjuta:

  • 10.07 Vanalinna suvepäev
  • 16.10 Sügisvärvid vanalinnas
  • 11.12 Jõulumelu vanalinnas
Rohkem infot paneme aegsasti üles kultuurilehtedele ja Facebooki. Kui aga soovid osaleda ettevõtja, laadalise või esinejana, uuri lisa alt poolt.

 

 

Uuri lähemalt

Tulen ettevõttena

Tegutsen Pärnu vanalinnas ja soovin olla üritustesarja kaaskorraldajaks!

Tulen laadalisena

Soovin enda käsitööd või muud head ja paremat müüa Pärnu vanalinna tänavatel!

Tulen esinejana

Soovin esineda üksi, sõpradega või viia läbi mõnd tegevust töötoana?Kirjuta info@tunnefest.ee!

Korraldajast

MTÜ Tunne on noorteorganisatsioon, mis tegutseb noorsootöö ja kultuurivaldkonna sidumisega, tõstes erilisele kohale vaimse tervise. Meie tegevusvaldkonnad on harivad kultuurisündmused, koolitused, rahvusvahelised projektid ja noorte võimestamine ja kaasamine. 

MTÜ Tunne visioon on olla aastaks 2025 hinnatud ja tunnustatud tegutsev noorteorganisatsioon. Meie organisatsiooni nähakse kui võimalust anda noortele lisa harivate sündmuste, koolituste ja projektide näol, toetades seeläbi terve vaimse tervise kujunemist.

Kontakt Karoliine Aus, info@tunnefest.ee

Toetajad