Tunne ennast

“Tunne ennast” on MTÜ Tunne vaimset tervist esile tõstev projekt, mis kogub üha enam hoogu.

“Loo oma mõtetes ruumi, lase lahti hinnangutest ja avasta maailma mängulise uudishimuga."
Ruth Williams
Ettevõtete psühholoog

Võimalused

Joogavahendite laenutus

Meil on kuni kümneliikmelisele noortegrupile võimalik välja laenutada joogavahendeid (matid, plokid, tekid, silmaklapid ja puhastusvahendid). Huvikorral kirjuta info@tunnefest.ee

Koolitus "Terviklik mina"

Kogemuslugudest, nippidest ja praktilistest harjutustest koosnev töötuba või koolituspäev, mis viib sind lähemale enesearmastusele ja täisväärtuslikule elule, mida Sa igati väärid!

Vestlusõhtute sari

Igal kuul toimub erineval teemal vestlusõhtu, mis ühel või teisel moel toetavad enesearengut ja vaimse heaolu suurenemist. Vestlusõhtud on tasuta, kuid vajavad eelnevat registreerimist.

Tänutunde grupp

Tänutunde grupp on Facebooki kogukond inimestele, kes soovivad tuge enesearenguteekonnal ning jagada oma kogemusi kaasteelistega. Grupiga on oodatud liituma kõik!

Jooganädalast

Selleks, et me jaksaksime õppida, teha tööd ja käia mitmes huviringis, vajame me energiat. Üheks võimaluseks akusid laadida on jooga, mis on hea nii füüsilisele kui vaimsele tervisele. Paljud koolinoored pole siiski saanud võimalust joogaga tutvuda ning ei tea selle positiivset mõju. 

16.-20. novembril 2020 tomus jooganädal “Tunne ennast”, kus igal päeval toimus üks tasuta joogatund eri vanuses noortele ja erinevatel kellaaegadel. Tunde viisid läbi Laura Siimenson ja Laura Jürima.

Joogavarustuse ostmist ja ürituse korraldamist rahastas Ideeviit, Haridus- ja Noorteamet ning Haridus- ja Teadusministeerium.