Tunne ennast

“Tunne ennast” on MTÜ Tunne vaimset tervist esile tõstev projekt, mis kogub üha enam hoogu.

“Loo oma mõtetes ruumi, lase lahti hinnangutest ja avasta maailma mängulise uudishimuga."
Ruth Williams
Ettevõtete psühholoog

Võimalused

Jooga

Tänu jooganädala projektile on meil pakkuda vabalt kasutamiseks 10 joogamatti koos vahenditega. Neid on võimalik laenutada oma noortekeskusesse, noorteprojektidele, laagritesse vms või kokkuleppel kasutada neid ka ise joogatundide läbiviimiseks. Huvikorral kirjuta karoliine@tunnefest.ee!
Kui sa oled huvitatud joogatunnist oma üritusele või seltskonnale, soovitame ühendust võtta imelise treeneri Laura Siimensongia, rohkem infot tema kodulehel: Celebrate life by Laura.

Koolitus "Tervislik mina"

Tegu on kogemuslugude jagamisega, kus koolitajad räägivad nii oma kogemusest koolikiusamise, läbipõlemise kui depressiooniga. Selleks, et koolitusel oleks veel rohkem väärtust, lisanduvad kogemuslugudele ka nõuanded ja praktilised nipid, kuidas neid ise vältida või oma sõprade puhul neid jooni tähele panna ning aidata sellest välja tulla. Koolitus ei ole ainult sellest, kuidas juba tekkinud muresid lappida, aga ka sellest kuidas igapäevaselt oma vaimse tervise eest lihtsate nippidega hoolitseda.

Jooganädalast

Selleks, et me jaksaksime õppida, teha tööd ja käia mitmes huviringis, vajame me energiat. Üheks võimaluseks akusid laadida on jooga, mis on hea nii füüsilisele kui vaimsele tervisele. Paljud koolinoored pole siiski saanud võimalust joogaga tutvuda ning ei tea selle positiivset mõju. 

16.-20. novembril tomus jooganädal “Tunne ennast”, kus igal päeval toimus üks tasuta joogatund eri vanuses noortele ja erinevatel kellaaegadel. Tunde viisid läbi Laura Siimenson ja Laura Jürima.

Joogavarustuse ostmist ja ürituse korraldamist rahastas Ideeviit, Haridus- ja Noorteamet ning Haridus- ja Teadusministeerium.