MTÜ Tunne tutvustus

meie missioon

Üheskoos elavdame Pärnu (kultuuri)elu.

MTÜ Tunne tegutseb Pärnus ja Pärnumaal. Aktiivsed ja suure südamega noored korraldavad eriilmelisi üritusi, annavad välja Noore Hakkaja stipendiumi ning tõstavad teadvust erinevatel olulistel teemadel, näiteks tervis.

Liitu meeskonnaga

Ootame oma meeskonnaga liituma Pärnumaa noori al. 16 eluaastast ja noortemeelseid, kel on soov panustada oma aega ja teha head.

Näited, millistes valdkondades MTÜ Tunnes tegeleda saab: (kultuuri)korraldus, turundus, partnerlus, turundusmaterjalide kujundamine, asjaajamine ja assisteerimine, foto- ja videograafia, kirjutamine jms. 

Omadused ja iseloomujooned, mis tulevad kasuks: hea ajaplaneerimine, loomingulisus, julge pealehakkamine, sõbralikkus, hea suhtlusoskus, kiire õppimis- ja kohanemisvõime, positiivsus. 

väärtused

MTÜ Tunne väärtuseid illustreerivad imeliselt väljavõtted Antoine de Saint-Exupéry raamatust “Väike prints”, mis tuletab kõigile meelde, et ei tasu oma lapselikku siirust kaotada ja muutuda tõsiseks inimeseks.

  • "Kui ma olin kuus aastat vana, võtsid suured inimesed minult julguse hakata kunstnikuks ja ma ei oska joonistada midagi peale boamadude seest ja väljast."
  • "Ainult südamega näeb hästi. Peamine on silmale nähtamatu."
  • "Laternaid tuleb hoida: tuulehoog võib nad kustutada..."