Meist

MTÜ Tunne on noorteorganisatsioon, mis tegutseb noorsootöö ja kultuurivaldkonna sidumisega, tõstes erilisele kohale vaimse tervise.

Organisatsioonist

MTÜ Tunne on Pärnus asuv noorteorganisatsioon, mis tegutseb noorsootöö ja kultuurivaldkonna sidumisega, tõstes erilisele kohale vaimse tervise. Meie tegevusvaldkonnad on harivad kultuurisündmused, koolitused, rahvusvahelised projektid, noorte võimestamine ja kaasamine ning enesearengut toetavad teenused. Vabaühenduse sihtgrupp on noored, noortega tegelevad inimesed, noortemeelsed ja huvilised.

MTÜ Tunne visioon on olla aastaks 2025 hinnatud ja tunnustatud tegutsev noorteorganisatsioon. Meie organisatsiooni nähakse kui võimalust anda noortele lisa harivate sündmuste, koolituste ja projektide näol, toetades seeläbi terve vaimse tervise kujunemist. MTÜ Tunne missioon on koondada vajalikud noori võimestavad ja vaimset tervist toetavad tööriistad ühte kasti.

Email

info@tunnefest.ee

telefon

+372 5373 5107

Isiklik areng

MTÜ Tunne meeskonnaliikmed kasvavad sellel teekonnal ise ja suunavad seda tegema ka teisi, kes meie tegemistest osa saavad. 

Meeskonna-töö

MTÜ Tunne on tervik. Meeskonnatöö kaudu tõstame olulisele kohale koostööd, suhtlust ja üksteise mõistmist.

Optimism

MTÜ Tunne kogukond oskab näha ka ebaõnnestumistes õppetunde ning kasutab positiivse joone hoidmiseks teadlikku refleksiooni igapäevatöös. 

Lahendus-põhisus

MTÜ Tunne kogukond ei näe probleemides murekohti vaid otsib potentsiaalseid lahendusi ning viib need ka ellu.

Naiskond

Karoliine Aus

juhatuse liige ja eestvedaja

Email

karoliine@tunnefest.ee

telefon

+372 5373 5107

Triin Timm

siseriiklik vabatahtlik

Email

triin@tunnefest.ee

telefon

+372 5333 7115

Maris Adoma

vabatahtlik

Email

maris@tunnefest.ee

telefon

+372 5459 4914

Laura Kiviselg

koolitaja

Email

laura@tunnefest.ee

telefon

+372 5330 6579