Koolitused

MTÜ Tunne koolitused on suunatud noortele, õpilasesindustele ja noorteorganisatsioonidele ning ka noortega tegelevatele inimestele. 

Koolitaja

Karoliine Aus

Olen tegev noortevaldkonnas juba üle kümne aastat ning hetkel täiendan oma teadmiseid Tallinna Ülikoolis õppides noorsootööd. Olen olnud nii liige kui esimees õpilasesindustes ja kohalikus noortekogus, ühtlasi korraldanud üle-maakonnalisi ja üle-eestilisi noortekonverentse. 

Samuti olen kirjutanud mitmeid kultuuri- ja noorteprojekte ning neid ka läbi viinud, koordineerides meeskonda või olles projektijuhi assistent. 

Meedia ja turunduse teadmisi olen omandanud töötades suvereporteri, ajakirjaniku ja fotograafina Pärnu Postimehes ning sotsiaalmeedia turundusassistendina mitmetes ettevõtetes. Sealhulgas koostöötamiskeskus Forwardspace, kohvik Poisi Eine, Eesti moe pood Siluett ja noorte innovatsioonikeskuses HUUB.

Koolitöö väliselt harin end vaimse tervise teemadel, et ennetada nii enda läbipõlemist kui ka aidata aktiivsetel noortel seda vältida. Sealhulgas kuidas tulla toime paanikahoogude, depressiooni ja ärevushäiretega.

Igapäevaselt töötan Pärnumaa Noorsootöö Keskuse tegevjuhina ning loon meie noorsootöötajatele võimalusi noorte ellu üha enam panustada.

Telli koolitus

Kutsu meid koolitama aadressil info@tunnefest.ee. Koolituse hind on kokkuleppeline, vajadusel aitame teil kirjutada projekti, et koolitusele rahastust saada. Oleme valmis ka tasuta külla tulema kui rahalised võimalused puuduvad.

Teemad

Nullist sajani

Koolitus “Nullist sajani” alustab, nagu nimigi ütleb, rohujuure tasandilt. Esmalt saame paika teie tegutsemise missiooni, väärtused ja eesmärgid. Seejärel analüüsime teemasid, millega edasi minna ning kuidas seda täpsemalt teha, et sellest sünniks projekt. Koolituse sisse on põimitud ka meeskonnaülesandeid ja iseenda tundma õppimist.

Koolituse käigus omandavad õpilased suurel hulgal uusi meetodeid, mida kasutada lisaks projektimaailmale ka oma igapäevaelus ja õppetöös.

Terviklik mina

Koolituse “Terviklik mina” eesmärk on anda noortele ja/ või noortega tegutsevatele inimestele ülevaade vaimsest tervisest ning kuidas saame ise seda erinevate nippidega hoida. Koolituse eesmärk on toetada positiivse vaimse tervise kujunemist ning anda tööriistad, mis aitavad läbipõlemist, ärevust, stressi ja depressiooni ennetada.

Galerii

Tagasiside

Koolitaja polnud üleolev, ta suutis juhendada ja suunata, nagu tegu oleks mu vana sõbraga. Õhkkond oli vaba, mugav, tundsin end julgelt ja väärtustatult.
Head meetodid, nipid-trikid, kuidas inimeste tähelepanu püüda, kuidas vestlust arendada, suunata ja kokku võtta, kuidas loovülesandeid üles ehitada. Oli igati positiivne, innustav, inspireeriv, tekitas tahtmise ise ka oma unistused täide viia. 🙂
Koolitusel osaleja
"Nullist sajani" projektikirjutamine
Mulle meeldis, et koolitus oli väikeses grupis, sai palju personaalsemalt oma kogemusi jagada ja üksteist kuulata. Ülesanded olid väga mõtlema panevad ja ennast analüüsivad. Kõigile osalejatele anti võimalus oma mõtteid teistega jagada ja arutada. Koolituse ülesehitus oli mitmekülgne, oli nii grupitööd kui üksi mõtlemist.
Mulle meeldis, et koolitaja kaasas meid ja küsis meie mõtteid ning arvamust. Mind panid ka need teemad mõtlema ja enda elus muutusi tegema. Alti jõuab iga asi sinuni õigel ajal ja nii ka minule see koolitus. Koolitaja oli siiras ja südamega asja juures, teadis millest ta räägib ning hea, et rääkis ka oma kogemustest. Näiteks see et, sotsiaalmeedias saad ise valida millist sisu jälgid ja kui jälgid õigeid lehekülgi siis võid ka seal telefonis istumisest palju õppida.
Koolitusel osaleja
"Terviklik mina" vaimne tervis
See, et koolitaja kaasas meid kõikidesse ideedesse ja kõike sai proovida mitte ainult kuulata. Sai teada palju ajaplaneerimisest, ürituste korralduslikust poolest ja tiimitööst. Kuidas jõuda tiimina konsensuseni.
Koolitaja rääkis kaasavalt, selgitas asju ja mõtteid kui vaja või kui küsiti.
Koolitusel osaleja
"Nullist sajani" projektikirjutamine