Teeme erinevatel teemadel

KOOLITUSI JA
KÜLALISLOENGUID

Meie MTÜ üks eesmärke on sütitada teisteski noortes säde tegutsemise vastu. Parim viis selle tegemiseks on oma kogemuste jagamine. 

(Kultuuri)korralduse alused

Selleks, et õpilasesindus, noortekogu või mõni muu -organisatsioon saaks edukalt tegutseda, on tarvis teada ühe ürituse korraldamise algtõdesid.

Räägime, kuidas koostada tegevusplaani, eelarvet ja turundusplaani, luua oma organisatsioonile või üritusele kuvand ning jääda teiste seast silma. Soovime siduda teooria praktikaga – võtame näiteks kas mõne organisatsiooni olemasoleva ürituse või loome täitsa uue. Koolituse lõpuks mõistavad noored, et ühe ürituse korraldamine ei ole pikk ja keeruline protsess, kui sammud on teada.

Koolitajad: Karoliine, Laura

 

Miks ja kuidas olla aktivist?

Juba noorena on võimalik omale koostada ilus ja külluslik CV. Selleks ei ole vaja hunnikuga töökogemust ning kõrgharidust, vaid julget pealehakkamist.

Parim aeg aktivisti eluga alustada on umbes 6. klassis, mil saab astuda õpilasesindusse. Kuid meie teame veelgi nippe, kuidas end igapäevaselt harida, saada töökogemust ilma reaalse töökogemuseta ning kuidas jätta endast jälg maha.

Tänu aktiivsele tegutsemisele on võimalik saada hea töökoht juba pärast gümnaasiumit ning samuti aitab see kaasa kõrgkooli astumisel. Tuleb ka tõdeda, et aktivisti elu on üks ääretult põnev elu täis häid sõpru, reisimist ning huvitavaid võimalusi!

Koolitajad: Karoliine, Laura

Koolitajatest

Karoliine ja Laura on koos tegutsenud juba lapsepõlvest saati. Väiksena asjatasid nad enda väljamõeldud Lehtlamaal, suuremaks saades juba õpilasesinduses, Pärnu linna Noortekogus ja nüüd MTÜ Tunnes.

Karoliine tegutseb nii kultuurikorraldusega, sotsiaalmeediaturundusega mitmes Pärnu ettevõttes kui ka mõnel festivalil, on töötanud ajakirjaniku ja fotograafina Pärnu Postimehes ning annab Pärnu Vanalinna Põhikoolis meediaringi.

Laura õpib Tartu Ülikoolis sotsioloogiat ja sotsiaaltööd. Pärnus tegutseb ta endiselt linna noortekogus, turundab MTÜ Tunnet ja töötab Paikuse avatud noortekeskuses noorsootöötajana. Lisaks sellele on ta Pärnu linna volikogu liige.

 

Kui soovid koolitust, võta meiega ühendust!

MTÜ Tunne tegutseb peamiselt Pärnus ja Pärnumaal, kuid soovikorral võime tulla ka kaugemale. Lisaks eeltoodud teemadele oleme käinud ka rääkimas oma tööst ja elust nii Tagasi Kooli raames kui teistel koolitustelgi. Hind oleneb koolituse pikkusest ning sellest, kas soovite edaspidigi meie kui mentorite abi töö käima lükkamiseks. Kutsu meid julgelt külla! Kirjuta  meile aadressil info@tunnefest.ee.

Naudingufestival tunne

Kirjuta meile, kui leiad, et oleksime ägedad koostööpartnerid või sul tekib festivali või MTÜ kohta küsimusi.

info@tunnefest.ee

Kui sa jagad mõnd meiega seotud postitust, siis lisa julgelt hashtage #tunnefest ja #tunnefest19.